Zarządzenie hotelem to czynność wieloaspektowa i kompleksowa. Aby skutecznie dopasować daną przestrzeń do wymagań współczesnego klienta oraz rynkowych trendów, należy zadbać o najmniejszy nawet szczegół w zakresie zarządzania.

Kompleksowe zarządzanie hotelami

Jako Laris Hotels Group od wielu lat doskonalimy swoje umiejętności w zakresie maksymalnego wykorzystywania, dostosowywania i usprawniania przestrzeni hotelowej. Kompleksowe zarządzanie hotelami, zarządzenie aparthotelem, a także szkolenie pracowników i przygotowanie strategii cenowej, sprzedażowej i dostosowanie obiektu do wymogów rynku, to tylko niektóre aspekty naszej działalności. Grupa stu trzydziestu pracowników, którzy stanowią zgraną, profesjonalną i pełną pasji kadrę, gwarantuje usługi na najwyższym poziomie i umiejętność poradzenia sobie z każdym wyzwaniem. Dowodem naszych umiejętności są prowadzone hotele w Krakowie, Pradze oraz Wieliczce.

Sztab zarządzający

Co powoduje, że hotel jest chętnie odwiedzany przez gości, którzy również polecają go swoim znajomym? Dlaczego jedne hotele mają renomę na rynku, a inne zaciekle muszą walczyć o klientów? Sekretem jest utrzymywanie wysokiego standardu usług oferowanych gościom, a to można osiągnąć dzięki profesjonalnemu zarządzaniu hotelem.

Do zarządzania hotelem nie wystarczy zaangażować do pracy jednego menadżera, ale grupę pracowników, którym przydzielane są różne działy, mające odmienne zadania. Obejmują one sprzedaż, marketing, finanse, księgowość HR czy E-commerce. Każdy odpowiada za inne czynności i wypełnia obowiązki odpowiadające jego kompetencjom i umiejętnościom. Efektem staje się wydajna praca, harmonijny przepływ obowiązków i uzupełnianie się poszczególnych działów.

Hotel może szybciej reagować na wszelkie potrzeby klientów, jeszcze lepiej dopasowując się do ich zróżnicowanych oczekiwań. Współczesny rynek ulega dynamicznym przeobrażeniom, a jeśli hotel i tryb zarządzania nim nie będą im odpowiadać, nie sprostają konkurencji rynkowej.

To wyzwanie, którego powinni podejmować się profesjonaliści z doświadczeniem. Wypełnianie obowiązków z zakresu zarządzania hotelem musi prowadzić do racjonalnego i zyskownego funkcjonowania obiektu hotelowego.

Szkolenia dla hoteli

Struktura naszej firmy została tak dopasowana, aby w maksymalnie sprawny, szybki, a jednocześnie profesjonalny sposób, odpowiedzieć na państwa zapotrzebowanie i dostosować naszą usługę do indywidualnych potrzeb klienta. W ramach szkolenia pracowników zadbamy o to, aby kadra zarządzająca na najniższym nawet szczeblu, znała swoje zadania i by ich aktywność przyczyniała się do sprawnego i harmonijnego funkcjonowania całości. Wdrożymy nowoczesne procedury, które pozwalają stworzyć bezpieczną i komfortową przestrzeń, w której gość hotelowy będzie czuł się dobrze, prywatnie, a jednocześnie miał pełną świadomość, wysokiej klasy obsługi. Opracujemy nowoczesną politykę cen, która pozwoli w pełniejszy sposób określić grupę docelową, do której kierowana jest oferta obiektu. Tym samym stworzymy pełny obraz możliwości hotelu i znajdziemy niewykorzystany potencjał, który pomożemy aktywować. Możemy również całkowicie podjąć się zarządzania obiektem i zagwarantować państwu sprawną i efektywną obsługę hotelu.

Powrót

Sprawdź nasze obiekty

12 komfortowych obiektów Laris Hotels Group

Zobacz obiekty
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij