Wynajem hotelu w Krakowie

Laris Hotels Group istnieje od 2005 roku i od początku zajmuje się wydobywaniem z hoteli i miejsc noclegowych ich prawdziwego potencjału i optymalizacją ich zarządzania. Nasz zespół, składający się ze stu trzydziestu osób, to aktywna, zgrana i przede wszystkim doświadczona załoga, która doskonale wie, z jakim wyzwaniami, problemami i potencjalnymi korzyściami, wiążę się wynajem hotelu.

Wymogi współczesnego klienta w hotelarstwie

Nasza misja, działalność, a jednocześnie osobista pasja, to odkrywanie na nowo potencjału w niestandardowych obiektach hotelowych i dostosowywanie ich do wymogów współczesnego klienta i rynku. Zajmujemy się zarządzaniem, obiektami tego typu w formule kompleksowej. Od szkolenia oraz zatrudnienia personelu, po ustalanie strategii sprzedażowej, a do samej obsługi hotelu, podczas jego codziennego funkcjonowania. Aby zagwarantować sukces całego przedsięwzięcia, stworzyliśmy w naszej firmie, osobne działy sprzedaży, marketingu, księgowości i finansów, a także HR i E-commerce. Z powodzeniem prowadzimy już podobne projekty w formule hoteli miejskich, a także wypoczynkowych. Doświadczenie nasze obejmuje dziewięć obiektów usytuowanych na terenie Krakowa, Pragi oraz w Wieliczce.

Kompleksowe zarządzanie pensjonatem lub aparthotelem

Zamiast prowadzić klasyczną działalność konsultingową, która nie wyczerpuje państwa potrzeb, możemy zaoferować kompleksowe prowadzenie danego obiektu lub jego zarządzanie. Zakres współpracy, a jednocześnie forma i wysokość wynagrodzenia, są negocjowane oddzielnie, tak aby dostosować je do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy.

Powrót

Sprawdź nasze obiekty

12 komfortowych obiektów Laris Hotels Group

Zobacz obiekty
Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij