Zaawansowane szkolenie personelu hotelowego, szkolenie menadżera oraz kompleksowe zarządzenie obiektem, to główne kierunki działalności Laris Hotels Group. Od kilkunastu lat z powodzeniem zajmujemy się reorganizacją i dostosowywaniem do współczesnych wymagań rynku, obiektów hotelowych.

Szkolenia dla pracowników hoteli

Nasze doświadczenie oraz zgrana i kompetentna załoga to gwarancja usług na najwyższym poziomie oraz osiągnięcia pełnego sukcesu w postaci, maksymalizacji korzyści i ustanowienia usług na najwyższym możliwym poziomie. W naszej firmie we wspólnym celu, połączeni pasją działamy w gronie stu trzydziestu osób i aby zoptymalizować nasze możliwości i usprawnić formułę, stworzyliśmy dla państwa wygody pięć szczególnych działów obsługi. W zakresie księgowości i finansów, marketingu, sprzedaży, HR oraz E-commerce. Dzięki temu możemy błyskawicznie podzielić zlecone nam zadania i jasno określić zakres odpowiedzialności i aktywności.

Powrót

Sprawdź nasze obiekty

12 komfortowych obiektów Laris Hotels Group

Zobacz obiekty
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij