Skuteczny Zespół

Laris Hotels Group istnieje na rynku od 2005 roku. 

Jako pierwsza firma w Krakowie odkryła potencjał drzemiący w niestandardowych obiektach hotelowych – aparthotelach. Zajmuje się kompleksową usługą zarządzania obiektami noclegowymi od zatrudniania personelu, jego szkolenia, przez ustalanie strategii sprzedażowej, Revenue Management, na zarządzaniu hotelem kończąc.
W firmie zatrudnionych jest blisko 150 osób. Nasz zespół składa się z doświadczonych, aktywnych menedżerów. Posiadamy własny Dział Sprzedaży, Marketingu i E-commerce, Księgowości, Finansów oraz HR

Znajomość Rynku

Nasze doświadczenie obejmuje zarówno obiekty noclegowe jak i restauracje.

 Aktualnie w naszym portfolio posiadamy 12 obiektów w Krakowie w kategorii 2* – 4* oraz dwie restauracje. Rozpoczęliśmy również nowy model współpracy polegający na szeroko pojętym zarządzaniu dystrybucją sprzedaży niezależnych obiektów noclegowych. Na tych zasadach działamy już z dwoma hotelami w Krakowie.

Zaangażowanie

Profesjonalizm

Doświadczenie

Lubimy wyzwania

Nowe wyzwania dają nam pozytywną energię do działania. Z chęcią popracujemy za Ciebie nad korzystnymi rozwiązaniami dla Twojego obiektu. Zrobimy za Ciebie to, na co Ty nie masz czasu. Dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby, aby odpowiednio dobrać techniki wsparcia i wdrożyć niezbędne zmiany. Transformujemy obiekty z pasją.