Klient korporacyjny w sieci hoteli

Hotel jest chętnie wybierany zwłaszcza przez osoby, które podróżują w interesach. Klient biznesowy dużo chętniej decyduje się także na zarezerwowanie miejsca w hotelu sieciowym. Może tam bowiem liczyć na wiele ułatwień, a także swoistą przewidywalność i kompleksową ofertę.

Wygodne hotele dla biznesu

Wielu klientów biznesowych wybiera sieci hoteli, gdyż po prostu doskonale wiedzą czego mogą się po nich spodziewać. Hotele sieciowe są z pewnością wyborem dość łatwym, szczególnie jeśli korzystaliśmy już z usług danej firmy lub znamy kogoś, kto osobiście może nam ją polecić. Jest to decyzja bezpieczna. Mamy bowiem pewność, że nawet jeśli nocowaliśmy w danym hotelu w innym państwie, to jego sieciowy odpowiednik na zupełnie innym kontynencie, zapewni nam dokładnie ten sam zakres usług. Nieważne czy nocowaliśmy w Tajwanie, czy w Londynie, możemy być pewni, że sieć zadba o to, aby pokoje, wyżywienie i inne dogodności stały na podobnie wysokim poziomie. Dla osób, które często podróżują biznesowo to bardzo poważny argument na rzecz wyboru hoteli sieciowych.

Stała współpraca

Dodatkowo, kiedy bardzo często korzystamy z hoteli tego typu, jesteśmy w stanie podpisywać kontrakty wieloletnie, co pozwoli nam uzyskać lepszą cenę za pojedynczy pokój i zapewnić sobie jego wcześniejszą i łatwiejszą rezerwację. Między naszą firmą a hotelem może tu wystąpić sprzedaż B2B, dzięki czemu na każdym etapie naszej aktywności, podróży, będziemy mieć pewność czekającego na nas pokoju z zamówioną obsługą i dostosowaną do nas ofertą.

Wróc do listy aktualności
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij